Hero

Pitbull West Coast to marka odzieżowa doskonale znana zarówno w Polsce jak i na świecie, zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu i odzieży do sportów walki i nie tylko. Historia marki sięga Kalifornii i roku 1989, kiedy powstała nie tylko firma odzieżowa, ale i szkoła brazylijskiego jiu jitsu, w której nauczycielem był sam Joe Moreira.

Obecnie Pitbull West Coast poza sprzętem i odzieżą przeznaczoną do sztuk walki zajmuje się również produkcją odzieży bardziej casualowej, na co dzień w uwielbianym przez fanów marki, charakterystycznym stylu ulicznym. Dzięki rosnącej popularności marki i potrzebom klientów do dyspozycji oddajemy dziś także outlet męski z wyselekcjonowaną odzieżą w znakomitych cenach.

Markowe ubrania dostępne w outlecie PitbullOutlet.com stanowią doskonałą ofertę dla wszystkich poszukujących najlepszej jakości odzieży w dobrej cenie. Znajdziesz tu nie tylko końcówki kolekcji odzieży Pitbull West Coast, ale także ciekawe promocje i modele ubrań, których nie kupisz nigdzie indziej.

PitbullOutlet.com stara się doskonale wpisać w nową kulturę zakupową, prowadząc profesjonalny outlet online, stworzony z myślą o fanach sztuk walki oraz modnego ubioru, dzięki któremu z pewnością wyróżnisz się wśród tłumu. Działając od grudnia 2016 roku, nasz outlet odzieżowy stale poszerza swój asortyment, by móc zaoferować Wam jeszcze większy wybór kultowych T-shirtów, bluz, jeansów, kurtek i wielu innych artykułów w stale niskiej cenie.

Dziękujemy za odwiedzenie PitbullOutlet.com i zachęcamy do zakupów.

Masz więcej pytań? Napisz do nas

Close
Right arrow
1
Right arrow